آيا مي دانيد! فروتل هزينه هاي فروشنده ها در فــــروتل نصــــف ساير شـركتهاست

آيا مي دانيد! فروتل هزينه هاي فروشنده ها در فــــروتل نصــــف ساير شـركتهاست

استراتژی فروتل به این صورت است که «فروتل زمانی درآمد باید داشته باشد که فروشنده درآمد داشته باشد»

به همین منظور هزینه راه اندازی پنل در حداقل ممکن بوده و بابت راه اندازی فروشگاه ساز حرفه ای و سیستم تبلیغاتی و درگاه بازاریابی و سیستم اس ام اسی و ده ها امکان دیگر که هر کدام به تنهایی ارزشمند و با مبالغ زیادی در اینترنت عرضه گردیده به صورت رایگان در اختیار فروشندگان فروتل قرار می گیرد.

فروشندگان در فروتل پکیجی از امکانات (به صورت رایگان) که برای شروع فروش اینترنتی نیاز دارند دریافت و در کمتر از یک روز فعالیت فروش اینترنتی خود را شروع می نمایند. در صورتیکه اگر بخواهند بخشید از این امکانات را به صورت مجزا خریداری و در فروشگاه خود اجرا کنند هزینه زیادی را صرف خواهند نمود و زمان زیادی برای اجرا و هماهنگ کردن بخشهای مختلف آن صرف کرده و غالبا به دلیل عدم تخصص کافی در این زمینه نتیجه مطلوب را کسب نمی نمایند و زمان و هزینه زیادی را هدر خواهند داد.

تقریبا هر امکانی که تصور کنید برای اینکه فروش اینترنتی مورد نیاز شماست را می توانید از فروتل به صورت رایگان دریافت کنید و فروتل زمانی درآمد دارد که فروشندگان فروش خود را آغاز نمایند و کارمزدی توافقی از فروش به عنوان درآمد فروتل خواهد بود.

مرتبا امکانات فروتل به روز رسانی می شود و هر روز منتظر شگفتی جدیدی در فروتل خواهید بود که امکانی به امکانات سیستم فروش شما اضافه خواهد شد.

شغلی جذاب و پرنشاط و درآمدزا به عنوان شعبه فروش اینترنتی خود را در کنار سیستمهای تبلیغاتی  و فروش خارج از اینترنت که فروتل نیز می تواند در اختیارتان قرار دهد خواهید داشت.

 

پشتیبانی آنلاین فروتل