آيا مي دانيد! فروتل دامين و سايت مستقل فروشـــگاهــي رايـــگان هديه مي دهد

آيا مي دانيد! فروتل دامين و سايت مستقل فروشـــگاهــي حرفه ای  رايـــگان هديه مي دهد.

یکی از ملزومات اساسی فروش اینترنتی داشتن سایت فروشگاه مناسب برای هر فروشنده و متناسب با محصولات هر فروشنده است. سایتی با ظاهر جذاب، سرعتی لود مناسب، مراحل خرید راحت و سریع، سهولت در انتخاب محصول مدنظر و .... که تمامی این امکانات به سختی در سایتهای فروشگاه ایران قابل مشاهده است و باعث گردیده با وجود داشتن بازدیدکننده خریدی انجام نگردد.

سایت فروشگاهی با امکانات مناسب و پایدار به مرور در اذهان خریداران جایگاهی پیدا می کند و اعتماد ساز خواهد بود و با کمترین تبلیغات مشتریان به سمت اینگونه سایتهای فروشگاهی سوق پیدا می کنند، نمونه اینگونه فروشگاه ها سایت دیجی کالا می باشد که سالهاست به عنوان فروشگاه اینترنتی پرفروش و قابل اطمینان در اذهان مردم جا باز کرده است و با حداقل تبلیغات توانسته ترافیک فروش بالایی را جذب نماید که البته رسیدن به این جایگاه نیاز به کارهای زیاد و متنوعی خواهد بود.

از طرفی راه اندازی چنین سایتهای فروشگاهی مستلزم صرف هزینه های بالاست که اگر توسط افرادی متخصص صورت نگیرد بازدهی هم نخواهد داشت و صرفا باعث از دست دادن پولتان خواهد شد.

فروتل با توجه به تخصص و تجربه چندین ساله در فضای مجازی ایران که یکی از پیشگامان فروش اینترنتی ایران می باشد، بدون دریافت هیچگونه هزینه ای سایت فروشگاهی با هاست قدرتمند و دامنه IR با امکانات زیاد که به جرات یکی از کامل ترین فروشگاه سازهای ایران است ارائه می دهد و همچنین فروشندگان از پشتیبانی رایگان تیم فنی فروتل بهره مند خواهد بود.

فروشگاه ساز حرفه ای فروتل با نام پارسی تک عرضه شده و طراحی چنین سایتی به همراه هاست و دامنه بیش از 800 هزار تومان در سال ارزش ریالی خواهد داشت که فروشندگان فروتل بدون پرداخت این هزینه از آن بهره می برند.

از نقاط قوت این فروشگاه ساز قابلیت تغییر قالب ظاهری آن است که می توانید با امکاناتی که در مدیریت قالب آن وجود دارد توسط هر طراح و گرافیستی که HTML را به صورت نسبی یاد دارد به شکل دلخواه فروشنده تبدیل شود.

هر ماه امکانات جدیدی نیز به آن به صورت رایگان اضافه میشود و ایرادات احتمالی آن به سرعت رفع می گردد.

از دیگر مزایای آن انطباق کامل با پنل فروشندگی فروشندگان فروتل است که سبد خرید و امکانات داخلی آن کاملا با یکدیگر هماهنگ است و کافیست یک مرتبه در پنل فروشنده محصولات تعریف گردد و چندین سایت از فروتل دریافت نموده و سایتهای تخصصی برای هر محصول یا عمومی برای تمام محصولات خود داشته باشند.

سرورهای فروتل در کشورهای مختلف دنیا میزبان رایگان سایتهای فروشندگان فروتل هستند که مشخصات بالا و بسیار قدرتمند می باشند و تیم پشتیبانی مدیریت سرورها مرتبا آنها را رصد مینمایند تا کمترین خرابی را داشته باشند و سرعت لود سایت فروشندگان در وضعیت مطلوبی قرار داشته باشد.

دیگر زمان صرف هزینه های گزاف برای طراحی سایت گذشته است و به جای اینکه پول خود را خرج طراحی سایت نمایید برای تبلیغ و افزایش فروش خود هزینه می نمایید و به راحتی در زمانی کمتر از 24 ساعت سایت فروشگاهی شما فعال می گردد.

هدف فروتل از عرضه رایگان این فروشگاه ساز حرفه ای کمک به فروشندگان در جهت تمرکز بر روی تبلیغ و فروش است و به فروشندگان توصیه می شود خود را درگیر طراحی سایت ننمایند و حداکثر ظرف یک هفته سایت با ظاهر دلخواهشان از فروتل دریافت و تمام تمرکز خود را بر روی افزایش بازدید و فروش سایت خود قرار دهند.

کیفیت محصول، کیفیت خدمات پس از فروش در کنار بازاریابی گسترده و هدفمند باعث افزایش روزافزون فروش شما خواهد گردید و تمرکز و هزینه کردن بر روی سایت فروشگاهی صرفا وقت و سرمایه شما را از بین خواهد برد.

پشتیبانی آنلاین فروتل