آيا مي دانيد! فروتل سيستم اختصاصي تبليغاتي به هر فــروشنده هديـــه مي دهد

آيا مي دانيد! فروتل سيستم اختصاصي تبليغاتي به هر فــروشنده هديـــه مي دهد

بر روی سایت فروشگاهی حرفه ای که به صورت رایگان فروتل در اختیار فروشندگان قرار می گیرد سیستم اختصاصی تبلیغاتی مشاکت در فروش نصب می باشد.

چنین امکانی در اینترنت با مبالغی بیش از 300 هزار تومان به فروش می رسد که در فروتل به صورت رایگان به همراه سایت فروشگاهی حرفه ای در اختیار فروشندگان فروتل قرار می گیرد.

کلیت کار این سیستم تبلیغاتی به این شکل می باشد که صاحبان سایتهای پربازدید اینترنتی و افرادی که زمان زیادی از وقت خود را در اینترنت می گذرانند می توانند از قابلیتهای تبلیغاتی خود درآمد کسب کنند و فروشندگان فروتل می توانند از اینگونه افراد دعوت نمایند تا در بخش همکاری سایتشان عضو شده و لینکهای اختصاصی فروش دریافت نمایند و  در سایت یا وبلاگ و یا هر سیستم تبلیغاتی که دارند اقدام به تبلیغ و فروش محصولات فروشندگان نمایند که سیستم تبلیغاتی از طریق این لینکها مشخص می کند چه بازاریابی کالایی را به فروش رسانده است و پس از توزیع شدن پورسانت از طریق فروتل هفته ای دو مرتبه به بازاریابهای اختصاصی فروشندگان واریز می گردد.

فروشندگان میزان فروش هر بازاریاب را می توانند مشاهده نمایند و با بازاریابهای خود در تماس باشند و سیستم تشویقی برای افزایش فروش آنها ارائه نمایند.

محاسبات مالی و واریز درآمد بازاریابها توسط فروتل زیر نظر فروشندگان انجام می گردد.

کافیست فروشنده با چند بازاریاب فعال ارتباط برقرار  کرده و تبلیغ محصولات به ازای پورسانت به صورت اختصاصی توسط آنها صورت گیرد و به ازای فروش از طریق فروتل پورسانت پرداخت نمایید که کمترین ریسک مالی و بیشترین میزان فروش را خواهید داشت و نیاز نیست خود را درگیر امور بازاریابی نمایید و کار توسط متخصصین آن انجام خواهد شد.

پشتیبانی آنلاین فروتل