اگر به دنبال كار و شغل جديد با درآمد مناسب هستيد، فروتل از شما دعوت به همكاري مي كند. براي همكاري هيچ محدوديت سني و جنسيتي و جسمي و تحصيلي وجود ندارد و در هر موقعیت مکانی در هر جاي ايران و دنيا و در هر موقعيت زماني باشيد مي توانيد همكار ما شويد.همکاری در سطوح مختلف از همکاران آماتور تا همکاران حرفه ای و نمایندگی و يا استخدام يا همكاري ثابت با نمايندگي ها و دفاتر فروتل در سراسر ايران قابل انجام است و میزان درآمد، به تواناییها، مهارتها و پشتکار همکاران بستگی خواهد داشت، سقفی برای درآمد وجود نداشته و می تواند شغلی فوق العاده پردرآمد، جذاب و دائمی برای هر فرد در هر وضعیت، هر سطح از تحصیلات و جنسیت و در هر موقعیت مکانی و زمانی باشد. در زمينه هاي متنوع امکان فعالیت خارج از اينترنت و در فضای اینترنت فراهم می باشد.

در سيستم فروتل روشهاي بسيار متنوعي براي كسب درآمد وجود دارد و مي توانيد به عنوان شغل اصلي و يا شغل دوم خود با ما همكاري نمائيد. تولید کنندگان و فروشندگان در سراسر ایران جهت بازاریابی و فروش گسترده محصولات و خدمات خود در سامانه قدرتمند فروتل عضو می گردند.

کد معرف : 34385

و همکاران فروتل از شروع عضويت تا همكاري در فروش محصولات و خدمات مجاز این فروشندگان از هر روشی که توانایی آن را دارند و به ازای عضويت و فروش پورسانت دریافت می نمایند و با ضمانت فروتل به صورت منظم چند بار در ماه حقوق خود را دريافت مي نمايند، فروتل حتي از جزئي ترين اطلاعات جمع آوري شده براي همكاران خود درآمد در نظر گرفته است و حتي اگر فروشنده اي عضو نشود و فروشي هم انجام ندهد، شما از جمع آوري اطلاعات درآمد 20 ساله و مناسبي خواهيد داشت. از معرفي و عضويت ساير همكاران و بازاريابها نيز براي شما درآمد دائمي در نظر گرفته شده است و تنوع درآمدها براي شما زياد است و به مرور با كارهاي مختلف و درآمدهاي متنوع خود در فروتل آشنا خواهيد شد.

عمده ترين زمينه هاي همکاری در فروتل شامل درآمد به ازای عضویت فروشنده، درآمد از جمع آوري و ذخيره اطلاعات،عضویت همکارتبلیغاتی و نمايندگي فروتل و يا همکاری با نمایندگان فروتل و كار در دفاتر نمایندگی سراسر کشور و كسب درآمد از فروش محصولات و .... می باشد که هر کدام به تنهایی هم می تواند منبع درآمدی مناسب برای همکاران باشد. هیچگونه درآمد حلالی بدون تلاش توام با فکر ایجاد نمی گردد، فروتل از شما دعوت می نماید تا با ثبت نام در بخش همکاران فروتل فعالیت خود را در بخشهای مختلف آن شروع کرده و شغلی دائمی و پردرآمد والبته لذت بخش را تجربه نمایید.

مراحل ثبت نام و شروع به كار:

1) تکمیل فرم ثبت نام آنلاین

2) ورود همکار به میزکار خود در بخش ورود همکار و شروع فعالیت (آموزشهای لازم در پنل قرار دارد.)

پشتیبانی آنلاین فروتل